Kontakta oss

Du är alltid välkommen att kontakta oss för eventuella frågor. 
Ställ din fråga via mail eller kontakta oss på telefon så hjälper vi dig.

Telefon: 0524- 176 90
Mail:
info@projob.se

(ProJobs sortiment säljs endast genom återförsäljare).

Säljare

 

 

Försäljningschef
Niklas Svartz
0708- 99 80 77
niklas.svartz@projob.se

Key Account Manager
Jonas Wikander
0708- 63 82 56
jonas.wikander@projob.se

 

 

 

 

Södra Sverige, Öst
Christoffer Lundell
0733- 31 92 57
christoffer.lundell@projob.se




Södra Sverige, Väst

Johan Svensson
0733- 31 96 46
johan.svensson@projob.se

 

Västra Sverige
Simon Noreen
0733-31 66 85
simon.noreen@projob.se

Stockholm
Johan Karsikko
0733- 31 96 49
johan.karsikko@projob.se

 

Mälardalen & Dalarna
Jens Iwarsson
0733- 31 96 48
jens.iwarsson@projob.se

Norra Sverige
Henrik Engman 
0733- 31 96 47
henrik.engman@projob.se


Stockholm
Johan Karsikko
0733-31 96 49
johan.karsikko@projob.se



 

Merchandiser
Oscar Messing
0733- 31 95 45
oscar.messing@projob.se



 

 


Kundtjänst

 

 

Kundtjänstansvarig
Malin Benjaminsson
0524-176 90
malin.benjaminsson@projob.se

Kundtjänstmedarbetare
Jacob Svanberg
0524- 176 90
jacob.svanberg@projob.se

Kundtjänstmedarbetare
Henrik Lönngren
0524-176 90
henrik.lonngren@projob.se

 

Kundtjänstmedarbetare
Frida Carlsson
Föräldraledig
0524- 176 90

 

Marknad/Webb

 

Marknad
Maja Olofsson 
0524- 176 99
maja.olofsson@projob.se

 

Inköp

 

Vice VD/Inköpschef
Tomas Winberg
0524- 176 94
tomas.winberg@projob.se
Design
Tore Parment
0524- 176 93
tore.parment@projob.se

 

Tryckeri

 

Tryckeriansvarig
Andreas Rahm 
0524- 176 81
andreas.rahm@projob.se

 

Ekonomi

 

Ekonomichef
Tomas Nilsson
0524- 176 96
tomas.nilsson@projob.se

 

Lager

 

Lagerchef
Andreas Johansson
0725- 77 74 22
andreas.johansson@newwave.se

 

VD

 

Henrik Olausson
0730- 97 12 22
henrik.olausson@projob.se